verze pro tisk

Založení s.r.o. a jeho případná úskalí

Založení s.r.o. a jeho případná úskalí

Rozhodli jste se založit si vlastní s.r.o.? Potýkáte se s nechutí absolvovat neskutečné martirium papírování, časově vás to ničí a výsledek je v nedohlednu? Přitom už tak nutně potřebujete začít fungovat. V případě, že nevíte, jak na to, je tu pro vás pár typů.

Společnosti, které se vám o tenhle váš problém rádi postarají, poskytují právě tyto služby. Nabízí ze dvou možností založení s.r.o.. Díky jejich službě se tak budete moci mnohem více soustředit na chod vaší společnosti, problémy s jejich zakládáním nechejte na odbornících.

Zakládáme s.r.o. přes internet

Jako první se jedná o založenie s.r.o. přes internet. Pomocí objednávkového formuláře, nabízí možnost ušetření peněz, které budete potřebovat pro chod společnosti. Veškeré potřebné údaje tedy vepíšete do online objednávky, zaplatíte stanovenou částku a o vše potřebné se již postará firma, nabízející tyto služby.

Konzultace s odborníky jsou důležité

Další možností je založení eseróčka s konzultací. Tahleta služba je maličko dražší, ale určitě se vyplatí všem, kteří chtějí a potřebují znát více podrobností. Pracovníci společnosti, jsou vám kdykoliv k dispozici a jsou připraveni zodpovědět vám vaše otázky ohledně založení s.r.o. V ceně obou služeb je zahrnutý poplatek za zápis do obchodního registru.

Pokud nepotřebujete mít vlastní kancelářské prostory, tyto instituce zabezpečují i registračné sídlo společnosti. V praxi to znamená, že budete využívat virtuální kanceláře. Tento způsob vyhovuje především těm majitelům s.r.o., kteří nežijí trvale v místě podnikání. Často jsou to i zahraniční vlastníci. Pokud nechtějí mít tedy sídlo někde na venkově nebo v jiné, méně lukrativní části, využívají tuto možnost. Po objednávce této služby, dostanete nabídku s opravdu prestižními adresami a je už jen na vás, kterou si zvolíte, jako sídlo pro svoji společnost.

Odkoupení již založené firmy

Další možností, jak získat společnost s.r.o. a přitom ji nemuset zakládat, je odkoupení již firmy založené. V nabídce společností, které se tímto zabývají, je i predaj firiem. Tyto byly založené pouze za účelem jejich prodeje klientům a nikdy nevykonávaly žádnou činnost. Nemají tudíž žádnou obchodní historii, žádné závazky a pohledávky. Jejich základní jmění je splacené. Při jejím odkoupení můžete začít podnikat během pár hodin. Přepis trvá pár dnů a nic vám tedy nebrání v tom, začít opravdově podnikat.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2098x | 15. květen 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

7KcNmhSNiXaG

čtvrtek, 9. červenec 2015
07:21

Pedro napsal:HTC Desire nanhebe za cca 37s, Acid3 test sice nedobehne do 100, skonci s defaultnim prohlizecem na 93, coz je o 1 vice nez Firefox na PC, na kterem pisu tento komentar :) ale zato je na tech 93, kdyz iPhone je na cca 45. :)


posted by: 7KcNmhSNiXaG (58qesav08ub(a)outlook.com) [Odpovědět]