verze pro tisk

Stavební spoření pro děti u Wüstenrot

Stavební spoření pro děti u Wüstenrot

Pojišťovna Wüstenrot nabízí v současné době velmi široké možnosti spoření, pojištění a různých dalších finančních produktů. Základem produktového portfolia společnosti Wüstenrot je bezesporu stavební spoření Právě to může přinést velmi zajímavé úspory prakticky každému, kdo si tento druh spoření založí.

Stavební spoření je velmi zajímavou variantou spoření, jelikož na něj přispívá každému klientovi určitou částku stát. Klasické stavební spoření je možné uzavřít prakticky v jakémkoli věku. Ideální variantou je uzavření stavebního spoření již v dětství. To si Wüstenrot plně uvědomuje a nabízí stavební spoření určené přímo pro nejmenší. Pojišťovna Wüstenrot není rozhodně v tomto ohledu jediným ústavem, který podobný typ spoření nabízí, nicméně i tak je třeba říct, že se jedná o velmi zajímavý produkt, který disponuje hned několika nespornými výhodami.

Pojištění pro děti u Wüstenrot se jmenuje Kamarád+ a jedná se o vynikající spořicí účet pro startovní pozici do života každého dítěte. Spořicí účet Kamarád plus je ušit přímo na míru konkrétnímu malému klientovi.

Cílová částka u tohoto spoření je do značné míry variabilní záležitostí, nicméně většinou bývá stanovena na 300 000 korun. Spořit je možné prostřednictvím tohoto produktu do 18 let života. Již po šesti letech je možné peníze využít prakticky na jakékoli účely. Úroková sazba tohoto spoření činí velmi příjemných 2,2 procenta.

Mnohé jiné společnosti, jako je třeba pojišťovna Triglav anebo jiné stavební spořitelny, určitě žádný takovýto produkt nejsou schopny nabídnout. Součástí tohoto stavebního spoření je zcela určitě také možnost získání zajímavého úvěru. V případě potřeby jej společnost Wüstenrot bez větších problémů svým klientům poskytne.


HodnoceníZobrazeno: 1865x | 5. červen 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

p6wH9Zpt

středa, 8. červenec 2015
21:37

It's really great that people are sharing this intramofion.


posted by: p6wH9Zpt (wfcg24i0ure(a)outlook.com) [Odpovědět]