verze pro tisk

Pojišťovací společnost Allianz

Pojišťovací společnost Allianz

Máme-li hledat opravdu stabilní a prakticky jednu z největších pojišťovacích společností, které působí v České republice, tak není problém poukázat na společnost Allianz, která je velmi významným hráčem na poli pojišťovacích finančních produktů. Ty poskytuje jak v rámci tuzemska, tak i v zahraničí. K počátku působení společnosti Allianz na území České republiky došlo v roce 1992.

Základní jmění společnosti Allianz činí 600 milionů korun. Obrovskou výhodou společnosti Allianz je bezesporu zejména ta skutečnost, že se jedná o společnost, která má za zády velmi silnou finanční skupinu stejného názvu. Jde o společnost Allianz New Europe Holding. Ta je jejím stoprocentním vlastníkem. Co se týká mezinárodního charakteru společnosti Allianz, tak je třeba říct, že pojišťovna Allianz Versicherung-AG byla založena již v roce 1890. Stalo se tak v Berlíně. Na počátku docházelo k tomu, že Allienaz nabízela pouze životní pojištění a dnes již nepoužívané požární pojištění

Postupem času došlo k proměně produktového portfolia této společností až do dnešní velmi komplexní podoby. V současné době nabízí Allianz velmi široké spektrum pojišťovacích produktů, kterým vévodí zejména povinné ručení vozidel. To nabízí prakticky každá z pojišťoven, nicméně mnohdy není schopna třeba Česká pojišťovna anebo některá z jiných pojišťoven nabídnout takovéto zajímavé podmínky, jako je tomu právě u společnosti Allianz.

Z dalších produktů nabídne společnost Allianz mimo jiné také třeba cestovní pojištění anebo pojištění majetku. Samozřejmostí je i zdravotní pojištění které s mnohým rizikovým skupinám lidí určitě bude hodit. Zapomenout nelze ani na jiné druhy pojištění, které se vztahují třeba také k živelným katastrofám anebo k jiným nepříjemnostem.


HodnoceníZobrazeno: 1757x | 9. červen 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ikTncnLeX

úterý, 17. květen 2016
20:37

This is what we need - an insight to make evyroene think


posted by: ikTncnLeX (vhpnnth2w(a)outlook.com) [Odpovědět]