verze pro tisk

Diamonds International Corporation

Diamonds International Corporation

Je společnost, která vznikla v roce 2005 a působí na trhu s diamanty. Nejenom že diamanty vyrábí a prodává, ale také nabízí klientovi možnost investování do drahých kamenů. Samozřejmostí je i poradenství ve zmíněném investování. S touto společností mám dobré zkušenosti, a proto mě naštvalo, když jsem na internetu četla článek, kde tuto společnost kritizovali. Proto jsem se rozhodla napsat mému kamarádovi, který píše recenze na různé společnosti dopis, do kterého jsem napsala moji zkušenost se společností Diamonds International Corporation a poprosila ho, zda by nemohl tento můj dopis zveřejnit. On souhlasil a já jsem moc ráda, že se můžu podělit se svými zkušenostmi na tuto společnost.

Jak jsem se k Diamonds International Corporation dostala?

Se společností D.I.C. jsem začala spolupracovat asi před 2 lety, když jsem podědila určitý finanční obnos od svých rodičů. Hodně dlouho jsem přemýšlela, co s penězi udělám. Protože investovat do nějakého „chytrého“ spořícího účtu a podobných věcí se mi moc nechtělo, snažila jsem se najít nějakou jinou, lepší variantu. Na internetu jsem narazila na stránky Diamonds International Corporation, které mě velmi zaujaly, proto jsem se o tuto společnost začala víc zajímat.

Investování do drahých kamenů, je velmi dobrá věc, protože tento trh je velmi stabilní. Dle statistik a finančních analýz, které jsou běžně dostupné na seriozních finančních serverech, zjistíte, že tato komodita pořád roste a to již několik let pozpátku. Dalším plusem je to, že není nějak rapidně ovlivněna politickou situací. A můj osobní dojem? Dobrý pocit v tom, že investuji do takového krásného drahého kamene, kterým by se chtěla zdobit nejedna žena.

Zašla jsem na jejich prezentaci, kde mi v podstatě vysvětlili, čím se vlastně společnost D.I.C. zabývá. Plná dojmů jsem přišla domů. Pár dní jsem si studovala materiály, které jsem dostala, a pak jsem se konečně odhodlala zavolat do jejich společnosti. Byli velmi ochotní a tak jsem si domluvila schůzku. Schůzka probíhala skvěle, vše mi ochotně vysvětlili tak, abych získala co nejvíce informací, kolik takové investování vlastně stojí. Společně jsme se domluvili na dalším postupu investování. Od té doby jsem se společností Diamonds International Corporation velmi spokojená. Vždy, když se chci nějak poradit jsou, velmi ochotní.

Osobní zkušenost je k nezaplacení, proto je samozřejmě nejlepší si vše osobně vyzkoušet. Na základě telefonátu, osobního pohovoru a prostudování všech materiálů, které Vám firma Diamonds International Corporation poskytne, si jistě uděláte objektivní názor na tuto společnost a tento způsob investování. Třeba i vy budete mít s touto společností stejně dlouhou a krásnou budoucnost jako já a pak se také rádi podělíte o svoje zkušenosti a poznatky, které za dobu investování jistě získáte.

Pavlína K. Zlín

Jednoho dne přišel manžel z práce domů a řekl mi, že našel výbornou investici, do které by rád vložil naše peníze. Kolega s práce mu pověděl o Diamonds International Corporation. Sám s ní má samé dobré zkušenosti a manželovi doporučil, aby si zašel na jejich seminář, kde mu vše podrobně vysvětlí a řeknou mu, co je potřeba. Jakmile se manžel vrátil, byl nadšený. Zjistil tolik informací o investičních diamantech i o samotných diamantech. Proto se rozhodl, že s D. I. C. bude spolupracovat. Od té doby nám vydělala mnoho peněz a navíc jsem se dozvěděla, že společnost také prodává diamantové šperky, což zase zaujalo velmi mě. Proto mi manžel koupil krásný prsten s diamanty a tak jsme byli spokojeni oba dva. Společnost jsme už doporučili pár přátelům a ti byli stejně nadšeni jak my. Nedávejte na recenze, které najdete na internetu. Nejlepší je osobní zkušenost a tak si na seminář pořádaný Diamonds International Corporation zajděte i vy.


Hodnocení

Hodnocení: 4.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 6x


Zobrazeno: 5934x | 25. červen 2011 | Rady a postupy | comments: 5


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Michaela

úterý, 28. červen 2011
17:13

Musím říci, že mám také velice kladnou zkušenost. Z počátku jsem docela váhala, ale nakonec mě kamarádka vzala na prezentaci a byla jsem překvapená. Určitě to zkuste :)


posted by: Michaela [Odpovědět]

Petr

čtvrtek, 12. leden 2012
11:56

Michaelo a platí se za přednášku D.I.C. nějaké peníze? Slyšel jsem o nějakém poplatku, ale nejsem si jistý jestli se jedná o vstupní poplatek, který slouží jako uzavření partnerství, nebo je nějaký poplatek za prezentaci firmy. Diamonds International Corporation je určitě zajímavá. Četl jsem pár článků a i když některé nebyly pozitivní většina z nich byla kladná a firmu hodnotí lidé dobře.


posted by: Petr [Odpovědět]

Tonda

neděle, 15. leden 2012
23:45

Také by mě to docela zajímalo jestli jsou nějaké poplatky za jejich prezentaci? Popř. pokud jste na ní už někdo byl můžete napsat jaké z toho máte poznatky či pocity? Opravdu nevím co si myslet našel jsem nějaké pozitivní reakce, ale i negativní reakce. Nerad bych, aby mě někdo napálil.


posted by: Tonda [Odpovědět]

Petra

středa, 22. únor 2012
16:35

Dobrý den Tondo a ostatní , vstup na prezentaci DIC je 250,- kč , tento poplatek je ale za coffeebreak a oběd. Prezentace začíná v 9:30 a končí 13:00 obědem, vřele doporučuji!


posted by: Petra (123Petty(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Tonda

neděle, 26. únor 2012
13:03

Moc děkuji za informace. V tom případě je ten poplatek v pořádku, když je v tom občerstvení.


posted by: Tonda [Odpovědět]