verze pro tisk

Produktové portfolio ČSOB

Produktové portfolio ČSOB

Již tradiční společností působící v České republice v oblasti finančních služeb je bezesporu Československá obchodní banka. Většina lidí zná tuto společnost pouze pod zkratkovým označením ČSOB. Tato banka je velmi tradiční společností, která vznikla již v roce 1964. Tehdy byla tato banka pochopitelně státním podnikem a orientovala se zejména na oblasti zahraničního obchodu a také na operace ve volných měnách.

V současné době patří tato společnost pod velkou finanční skupinu KBC Bank, která je v podstatě jediným vlastníkem ČSOB. Díky této belgické bankovní společnosti má ČSOB banka velmi silné zázemí, o které se může opřít. Ostatně i samotné skupina ČSOB, do níž se ČSOB banka řadí, je velmi silnou skupinou., patří pod ní ČSOB pojišťovna, Českomoravská stavební spořitelna a také třeba další společnosti ČSOB jako ČSOB investiční společnost anebo ČSOB factoring. ČSOB banka podobně jako třeba pojišťovna Wüstenrot nabízí široké portfolio svých produktů, ze kterých si vybere prakticky každý. V první řadě se jedná zejména o osobní konta a jejich vedení.

Mimo osobní konta jsou zde umožněny také menší osobní půjčky a hypoteční úvěry na různé nemovitosti. Zapomenout bychom určitě neměli ani na leasing vozidel, který mnoho bankovních společností v současné době standardně nenabízí. Skvělou volbou jsou také podílové fondy a investice do nich. ČSOB banka nabízí mimo jiné také životní pojištění a penzijní př pojištění jež je v současné době hodně diskutovanou záležitostí. Velmi dobrou volbou je bezesporu také stavební spoření To nabízí ČSOB za velmi výhodných a zajímavých podmínek. Pokud se potřebujete pojistit na cesty, pak není problém využít právě nabídky Československé obchodní banky, jejíž portfolio disponuje i tímto pojištěním


HodnoceníZobrazeno: 1849x | 4. červenec 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!