verze pro tisk

Pojištění u Triglav

Pojištění u Triglav

Společnost Triglav je poměrně známou pojišťovnou, která působí na českém finančním trhu již od roku 2000. V České republice jde tedy o společnost, která nemá nikterak hlubokou tradici, nicméně ve světovém měřítku jde o známou pojišťovnu s původem ve Slovinsku.

Pojišťovna Zavarovalnica Triglav je největší pojišťovnou, která ve Slovinsku působí. Co se týká samotné pojišťovny Triglav u nás a jejího působení, tak tato společnost disponuje hlavním sídlem v Brně, navštívit je možné nicméně i některou z dalších poboček, které tato společnost v České republice má. Jde třeba o pobočky v hlavním městě Praze, v Českých Budějovicích anebo v Olomouci či v Ostravě. V současné době chce tato společnost rozšířit portfolio svých poboček po celé České republice. Triglav nabízí velmi pestrou škálu různých druhů pojistek. Základem je pojištění určené přímo jednotlivým občanům. Na mysli máme zejména úrazové pojištění které nabízí pojišťovna Triglav hned v několika různých variantách. Samozřejmostí je také zajímavé pojištění na cesty, které je možné volit jak při cestování po České republice, tak i při cestování do zahraničních zemí. Zapomenout určitě nelze ani na pojištění nemovitostí a také pojištění domácností.

Co se týká samotných nemovitostí, tak ty jsou většinou pojišťovány komplexně například proti různým živelným pohromám a jiným nepříjemnostem. Pojištění domácnosti se vztahuje na pojištění vybavení konkrétní domácnosti. Toto pojištění poskytuje i spousta jiných pojišťoven, jako je třeba Česká pojišťovna anebo pojišťovna Slavia a další. Velmi dobrou volbou je Triglav i pro podnikatele, kteří mohou volit třeba pojištění vztahující se přímo na zdravotnická zařízení anebo na pojištění měst a obcí. Zajímavé je také pro mnohé firmy i přímo pojištění strojů.


HodnoceníZobrazeno: 1814x | 6. červenec 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!