verze pro tisk

Povinné ručení České podnikatelské pojišťovny nabízí možnost zajímavé úspory

Povinné ručení České podnikatelské pojišťovny nabízí možnost zajímavé úspory

Prakticky již od roku 1989 mají občané České republiky skvělou možnost ve volbě pojišťovací společnosti při uzavírání povinného ručení. Ostatně i na ostatní pojišťovací produkty se vztahuje tato vynikající možnost. Povinné ručení je v tomto ohledu poněkud specifickým pojištěním jelikož, jak již sám jeho název napovídá, jde o pojištění které je povinné, a tudíž si jej musí uzavřít v podstatě každý, kdo chce užívat nějaké motorové vozidlo.

V dobách minulých se věci s povinným ručením měly poněkud jinak, jelikož šlo o pojištění které si mohl zájemce uzavřít pouze u České pojišťovny, která měla na tento typ pojištění monopol. Od roku 1989 poskytuje povinné ručení hned několik pojišťoven, jako jsou třeba Česká pojišťovna anebo pojišťovna Generali a další. Poměrně zajímavou volbou v oblasti povinného ručení dává také Česká podnikatelská pojišťovna. Jedná se o společnost, která je součástí velmi silné finanční skupiny Vienna Insurance Group, která poskytuje velmi silnou oporu a především dostatečné kapitálové krytí České podnikatelské pojišťovny. Česká podnikatelská pojišťovna se nespecializuje pouze na povinné ručení, ale nabízí i spoustu dalších zajímavých finančních produktů. Na mysli máme především pojištění majetku a také pojištění osob.

Hodně využívané je například úrazové pojištění anebo další druhy pojistek vztahujících se na konkrétní osoby. Jinak se také hodně využívá i pojištění podnikatelů. Ostatně koho jiného by samotná Česká podnikatelská pojišťovna měla pojišťovat. Když ne právě osoby samostatně výdělečně činné. Výsledná cena pojištění u této pojišťovny je do značné míry také ovlivňována různými bonusy a zvýhodněními, na které lze u České podnikatelské pojišťovny dosáhnout.


HodnoceníZobrazeno: 1467x | 5. červenec 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!