verze pro tisk

Zákonem dané povinné ručení

Zákonem dané povinné ručení

Uvažujete a cestě automobilem do zahraničí na plánovanou letní dovolenou? A máte sjednané kvalitní povinné ručení? Bez tohoto se raději nikam nepouštějte a v první řadě si ho ještě honem uzavřete. Na našem trhu je nepřeberné množství pojišťoven, které ho s vámi rádi uzavřou. Že nemáte čas na nějaké pobíhání po těchto institucích a zjišťování, která se vám nejlépe zaručí za vaše auto?

V tom případě si zapněte počítač a na webových stránkách si najděte pojišťovnu, u které se chcete nechat pojistit. Vyplňte si on-line žádost, do níž pečlivě vypište veškeré potřebné informace, jež vyčtete s velkého technického průkazu. Informace se týkají typu auta, jeho stáří, síly motoru a tak dále.

Sjednejte si pěkně v klidu domova svoje povinné ručení on-line . Po odeslání se vám během pár hodin vrátí potvrzovací odpověď a většinou do dvou dnů se ve vaší poštovní schránce objeví smlouva podle vámi zadaných kritérií. Celou smlouvu je potřeba pečlivě pročíst, podepsat a odeslat zpět.

Zadejte veškeré informace opravdu zodpovědně, nechcete mít přece nějaké špatné pojištění které se vůbec nebude hodit díky nepřesně zadaným informacím právě na vaše auto. V momentě, kdy odešlete podepsanou smlouvu o povinném ručení na adresu pojišťovnu, vaše pojištění začíná být funkční.

Zelenou kartu, která vám dorazí společně se smlouvou, je potřeba mít neustále po ruce. Slouží i pro silniční kontrolu. Bez ní není možné vyjet na silnici. Tato samozřejmě nesmí chybět ani při cestě do zahraničí. Je to prostě nezbytný doklad pro vaše klidné cestování.

Uzavřete takové pojištění které bude pro vás nejvýhodnější.

Možností je opravdu spousta. Třeba uzavřete povinné ručení. Má několik výhod a bonusů v případě bezproblémové jízdy. V případě, že nebudete mít žádnou, vámi zaviněnou havárii, lze tyto bonusy čerpat. Ať už se tedy rozhodnete pro jakékoli pojištění každé vám zaručí klidnou jízdu, bez zbytečných potíží v případě silniční kontroly nebo v případě havárie.


HodnoceníZobrazeno: 1743x | 5. červenec 2011 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

HZtmo8u3

čtvrtek, 9. červenec 2015
06:06

Ahoj JoĹľo, tady je De1ja, co jsme se potkali v Sait Hille. Mezi tedm jsme byla i ve Flagu a ted doma zdlavam vsechny cykly, abych mohla do SO. Ako sa dari tebe? Kde pracujes?


posted by: HZtmo8u3 (uv64hki8(a)outlook.com) [Odpovědět]