verze pro tisk

Spořicí účet a jeho výhody

Spořicí účet a jeho výhody

Přemýšlíte o pořízení si spořicího účtu? Vždyť v poslední době pořád jen posloucháme, jak je to důležité pro naše klidné stáří. A nejen to, v případě pořízení vlastního bydlení jsou peníze jako nalezené. Jakýkoliv spořicí účet má spoustu výhod. Navíc se k němu dá lehce pořídit i jakékoliv pojištění

Každý spořící účet , jak už sám název napovídá, je založen na principu spoření. Vždy záleží na tom, pro jakou banku se rozhodnete, ale pokaždé je váš spořicí účet úročen nějakou úrokovou sazbou. Každá banka je v tomhle jiná a nabízí pestrou škálu možností a různých výhod. Je jenom na každém z nás, které výhody jsou nám nejbližší a co od spořicího účtu vlastně očekáváme.

Dnes, už zcela běžné internetové bankovnictví je naprostou samozřejmostí u každého účtu. Tady si může každý majitel takového účtu v klidu domova kontrolovat veškeré pohyby a zůstatky. Založení účtu je velice jednoduché. I toto se dá zvládnout v pohodlí domova právě přes internet.

Pokud si s tím nevíte rady, zajděte si do vybrané banky a založte si svůj spořicí účet s pomocí jejich profesionálně proškolených pracovníků. A jaké že jsou výhody těchto účtů? Například u společnosti AXA. Jak již bylo zmíněno, velice snadné založení a to bez nutného minimálního vkladu. Spořicí účet u této společnosti nevyžaduje žádné zbytečné poplatky.

Úroková sazba je hodně vysoká a je zde možnost i volitelné pojištění pro případ smrti. U tohoto produktu si nemusíte zakládat běžný účet a internetové bankovnictví je nejenom samozřejmostí, ale navíc je bezpečné a zdarma. Každý by si měl uvědomit, že jednou bude také starý a odkázaný na důchod, který již v dnešní době není nijak závratně vysoký. Proto by měl pamatovat na zadní vrátka a založit si spořicí účet.

Jednou, při pohledu na výši svého důchodu, si můžete blahořečit za tu chvilku, kdy jste si pořídili tento účet, který vám umožní prožít bezstarostné stáří. Založte si ho i vy co nejdříve. Uvidíte, že budete s tímto svým rozhodnutím spokojení.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1935x | 19. červenec 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!