verze pro tisk

On-line povinné ručení

On-line povinné ručení

Každé povinné ručení je dané ze zákona a myslí se tím pojištění vozidla, bez kterého se nesmí vyjet na silnice. Sjednat povinné ručení se dá v jakékoliv bance. Hitem poslední doby, je sjednání povinného ručení přes internet, takzvaně on-line. Je to nejideálnější způsob, který vám šetří nejen peníze, ale hlavně čas. Pojištění se dá sjednat nejen na automobil, ale i cestování, motocykl, mazlíčky a majetek. Prostě na vše, na co si jen vzpomenete.

Po otevření příslušného okna na webových stránkách „lepší ručení“, se před vámi objeví nabídka, ze které se dozvíte, která pojišťovna nabízí nejlepší podmínky, slevy a různé bonusy. Na cenu každého povinného ručení má pochopitelně největší vliv objem motoru. Ten zjistíte vždy ve velkém technickém průkazu, bez něhož s vámi žádná pojišťovna povinné ručení on-line neuzavře.

Na těchto vynikajících webových stránkách se kromě povinného ručení také dozvíte spoustu zajímavých a hodně užitečných informací nejen o pojišťovnách a jejich bonusech, ale i hodně praktických rad týkajících se například povinné výbavy vozidla a mnoho dalších věcí. Sjednejte si tedy i vy on-line povinné ručení na těchto webovkách. Je to velice jednoduché.

Stačí jen vyplnit formulář podle velkého technického průkazu a takto zadané parametry odeslat na elektronickou adresu pojišťovny, pro kterou jste se rozhodli. Během krátké chvilky obdržíte potvrzující odpověď, ve které se dočtete veškeré podmínky, týkající se vašeho pojištění vozidla. Vaše povinné ručení je vyřízeno nejpozději do dvou pracovních dnů, kdy vám přijde poštou domů smlouva.

Tuto již stačí jen zkontrolovat, podepsat a odeslat zpět na adresu pojišťovny. Společně se smlouvou vám přijde domů i zelená karta, kterou je nutné pečlivě uschovat ve vašem voze. Uhraďte svoji první splátku a v klidu vyjeďte do ulic. Přejeme hodně kilometrů bez nehody s novým povinným ručením, ačkoliv i asistenční služby jsou vám k dispozici.


HodnoceníZobrazeno: 1617x | 3. srpen 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!