verze pro tisk

Osobní bankrot

Osobní bankrot

V poslední době se na našem trhu stále častěji objevuje termín americká hypotéka O co se ale vlastně jedná? Jaký je tedy rozdíl mezi klasickou hypotékou a americkou? Klasickou hypotéku vám vyřídí jakákoliv banka, ale pouze s několika podmínkami. Tou největší podmínkou je prokazování využití poskytnutých peněz. V praxi to znamená, že musíte dokladovat každou korunu. Takto poskytnuté peníze je možné investovat pouze do opravy či koupě domu.

Americká hypotéka má prakticky ty samé možnosti, jen s tím rozdílem, že nemusíte nic dokladovat a peníze si použijete, na co chcete. Splátky se dají rozvrhnout přesně jako u klasické hypotéky ni na dvacet let. Americká hypotéka ale není bankovní produkt. Tento v žádné bance opravdu nehledejte. Je to nebankovní produkt, ale s mnoha výhodami, které vám nedá žádná banka.

Takto získané peníze můžete využít třeba pro konsolidaci vašich dluhů. Všechny půjčky můžete tímto způsobem sjednotit do jedné splátky a své závazky tak jednoduše vyplatit. Nebo potřebujete pouze zjistit nějaké věci ohledně půjček? V tom případě nahlédněte na webové stránky pujcky.info, kde se dozvíte spoustu potřebných informací ohledně tohoto problému.

Myslíte si, že se na vás nevztahuje žádná z nabízených možností? V tom případě se informujte na další možnost, jak dostát svým dluhům a tou je osobní bankrot . Informujte se na tuto možnost, třeba právě vy budete moci využít této možnosti a tím pádem se zbavit dluhů a exekutorů. Zjistěte si všechny potřebné informace. Jednejte rychle. Nečekejte na návštěvu exekutorů.

Podívejte se na webové stránky, jakzdluhu.cz nebo na pujcky.info a sjednejte si ten nejvýhodnější produkt, který vám pomůže z vašich problémů. Nechte si poradit od odborníků a řešte své dluhy, dokud je čas. Tito odborníci jsou tu od toho, aby vám pomohli z vaší nelehké finanční situace.


HodnoceníZobrazeno: 1578x | 20. září 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!