verze pro tisk

Nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti

Nebankovní hypotéka na koupi nemovitosti

Hypotéka je úvěr, který může být střednědobý či dlouhodobý. Účel může být buď předem daný, nebo může být vyřízena bez konkrétního účelu. V takovém případě se jedná o Americkou hypotéku, kterou je možno použít na cokoliv. V případě, že potřebujete hypoteční úvěr na více účelů, je zde řešení i pro vás. Využijte možnosti kombinace účelů hypotečních úvěrů. Můžete si tak snadno pořídit byt, ale také můžete hypotéku využít k rekonstrukci vašemu domu. Hypoteční úvěr má celou řadu výhod, které jistě oceníte.

Peníze díky hypotéce získáte snadno a rychle. Dále můžete nemovitost s hypotékou kdykoliv prodat. Další výhoda je taková, že s hypotékou ušetříte na daních z příjmu, což jistě uvítáte. Je zde možnost splácet až 40 let. Tento fakt vám zajistí, že se sníží vaše pravidelné měsíční poplatky. Při vyřizování záleží na typu úvěru, podle toho se odvíjí potřebné doklady, které jsou nutné k vyřízení. Díky tomu, že při poskytování hypotéky, se jedná poměrně o vysoké částky, je kladen důraz na to, aby bylo jasné, komu je hypotéka poskytována, to se odvíjí také u dokladů, které jsou nutné. Musí být zřetelné, jaká je klientova bonita čí je zastavovaná nemovitost či jaká je hodnota nemovitosti. Proto se při vyřizování nenechte zaskočit tím, kolik dokument po vás budou pracovníci požadovat.

Určitě budete potřebovat kopie dokladů totožnosti všech, kteří se této záležitosti zúčastní. Dále se to liší. Můžete potřebovat podklady o bonitě, podklady k zastavované nemovitost, podklady k objektu úvěru, podklady k účelu úvěru. Pracovníci bank se budou snažit vám pomoci při zajišťování všech těchto dokumentů. Vyřízení je vcelku snadné, je zde také možnost hypotéky online. Vyřízení hypotéky je možno rozdělit do tří částí, kdy první část je příprava podkladů, další částí je schvalovací řízení, a poslední splnění potřebných podmínek, které zajistí čerpání hypotéky. Využijte i funkce hypoteční kalkulačka .


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 2007x | 26. říjen 2011 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!