verze pro tisk

Nejlevnější povinné ručení a cestovní pojištění

Každý majitel auta ví a zná, co je to povinné ručení, jež každému ukládá přímo zákon. Jedná se o havarijní pojištění které prostě musí mít uzavřené každý, kdo vlastní nějakého plechového miláčka. Každý si může vybrat svoji pojišťovnu, která mu nabídne pro něho ty nejlepší a nejvýhodnější podmínky. Jak ale zjistit, která pojišťovna je pro nás ta pravá? Vždyť ne každý má čas a náladu obíhat po různých institucích a zjišťovat jejich podmínky, jež jsou schopné nabídnout svým klientům.

Patříte také mezi ty, jež hledají tu svoji pojišťovnu? Chtěli byste platit co nejméně? Potom si na internetu najděte povinné ručení kalkulačka a během několika málo okamžiků budete vědět, co která pojišťovna nabízí. Další postup je již velmi jednoduchý. Najeďte si na webové stránky vámi vybrané pojišťovny a hned si vyplňte jejich on-line formulář. Po jeho odeslání elektronickou poštou si pouze počkáte na potvrzující odpověď. Která by měla přijít nejpozději do dvou hodin.

Veškeré informace do tohoto formuláře se ale musí vyplnit za pomoci velkého technického průkazu. Jen tak může být vaše povinné ručení úspěšně uzavřené. Nejpozději do dvou pracovních dnů můžete očekávat ve své poštovní schránce klasickou smlouvu, kterou stačí již jen podepsat a odeslat zpět na adresu pojišťovny, se kterou jste právě uzavřeli a stvrdili svým podpisem smlouvu o pojištění vozidla.

V případě, že byste rádi využívali i nějakou doplňkovou službu, je velmi výhodné si uzavřít i cestovní pojištění. Tuto službu nabízí každá pojišťovna a tento produkt se řadí mezi nejvyhledávanější a nejžádanější služby. Informujte se proto na tuto možnost u vašeho poskytovatele, který vám zcela jistě vyjde velmi rád vstříc a kýžené pojištění s vámi uzavře. Potom už můžete v klidu vyjet brázdit silnice a to beze strachu ze silničních kontrol anebo v horším případě z možnosti havárie. Jezděte proto opatrně, aby vaše pojištění nemuselo být hned uplatněné.


HodnoceníZobrazeno: 1370x | 1. březen 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!