verze pro tisk

Nahlášení pojistné události a rychlost její likvidace

Nahlášení pojistné události a rychlost její likvidace

Máte sjednané opravdu výhodné havarijní pojištění které se ukládá každému majiteli auta ze zákona? Na našem trhu je nespočet možností, jak tohoto dosáhnout. Pojišťovny se doslova předhání s nabídkami. Které jsou ale ty nejlepší? Asi záleží na každém klientovi, pro kterou pojišťovnu se rozhodne. Velmi směrodatné je i rozsah pojištění a služby s tím vším spojené. Také výše pojistných plateb je rozhodující. Jak se tedy rozhodnout, která pojišťovna je ta nejlepší?

Za jedno z nejlepších pojištění je považováno havarijní pojištění od České pojišťovny. Podívejte se i vy pro podrobnější informace na jejich velice přehledné webové stránky a sami pro si porovnejte nabídku, které můžete kdykoliv využít ve svůj prospěch. Nemusíte ani nikam chodit, protože havarijní pojištění si sjednáte velmi jednoduchým způsobem přímo na jejich stránkách a to on-line.

Vezměte si tedy do rukou velký technický průkaz a podle něho vepište veškeré požadované parametry do žádosti. Potom už jen stačí odeslat a vyčkat na potvrzující odpověď, která dorazí během pár hodin. Nejpozději do dvou pracovních dnů se vám v poštovní schránce objeví klasická smlouva, kterou už jen zkontrolujete, podepíšete a odešlete zpět na adresu pojišťovny. V tento moment už vaše povinné ručení běží a vy se můžete v klidu vypravit se svým vozem brázdit naše silnice.

Součástí každé pojistné události je i zelená karta, kterou je nutné velmi pečlivě uschovat přímo v autě a to pro případné silniční kontroly. Nevíte kam jet jako první? No přece do nejbližšího peněžního ústavu zaplatit vaše nově sjednané povinné ručení, aby bylo opravdu kompletní a vy se beze strachu z případné havárie či jen silniční kontroly mohli oddávat naprosto bezstarostné jízdě. Co dodat závěrem? Snad jen hodně ujetých kilometrů bez nehod?


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


Zobrazeno: 1768x | 14. březen 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!