verze pro tisk

Bankovní účty a půjčky

Bankovní účty a půjčky

Přemýšlíte o bankovním úvěru? Pak byste měli vědět, že banka většinou poskytuje úvěry a půjčky svým klientům, tj. osobám, jež mají zřízený bankovní účet u dané banky.

Tento nejpoužívanější bankovní produkt má téměř každá osoba ve věku od 16 do 75 let zřízený. Jedná se totiž o „bránu ke všemu ostatnímu“, co konkrétní banka nabízí. Rychlá správa finančních prostředků na jednom místě je úloha, jež bankovní účty plní. Používání platebních karet a manipulace s hotovostí je další předností zřízeného bankovního účtu.

Máte-li zřízen bankovní účet, pak půjčka od banky může mít několik podob. Kreditní karta kontokorent a další půjčky spotřebního charakteru jsou velmi oblíbenými a často užívanými produkty široké veřejnosti. V dnešní moderní době, kdy máme navíc možnost spravovat své prostředky prostřednictvím elektronického bankovnictví, máme absolutní přehled o našich splátkách a zaplacených úrocích. Půjčovat si finanční prostředky u bankovních institucí je kvalitní službou, kterou využívá stále více bankovních i nebankovních klientů.


HodnoceníZobrazeno: 1495x | 23. březen 2012 | Rady a postupy | no comments