verze pro tisk

Investiční zlato

Investiční zlato

Máte volné finanční prostředky a nevěříte bankám? Chcete zabezpečit vaše peníze proti inflaci? V tom případě pro vás máme řešení, investujte do zlata , komodity, která již více než 10 let stabilně roste.

Zlata je na světě omezené množství. Této komodity je potřeba nejenom ve šperkařství, ale i v průmyslu. Je tedy jasné, že z dlouhodobého hlediska je zlato velmi perspektivní, jeho růst je totiž téměř jasný. Navíc zlatu věří i centrální banky a všichni velcí investoři. Je téměř nemožné, aby jeho cena radikálně spadla a přiblížila se k nulové hodnotě.

Za vaše volné finance si pořiďte investiční zlato . V této podobě má zlato nejvyšší ryzost a je tedy vhodné především k uchování hodnoty. Za nejmenší množství, které byste měli koupit je považována jedna trojská unce (31 gramů). V současné době za ni zaplatíte necelých 32 000 korun. Zlaté slitky se samozřejmě prodávají i v menší gramáži (od 1 gramu), ovšem v takovém případě se do zlaté cihličky započítávají výrazně i náklady. To znamená, že za cenu jedné unce si koupíte například jen dvacet gramových slitků. Pro investice tedy kupujte od jedné trojské unce výše.

Zlato vs. Diamanty

Lákavou investicí jsou zcela určitě i diamanty. Ovšem pozor, v tomto případě potřebujete znalce, který vám daný diamant potvrdí. Také není jasné, kdy se začne diamant vyrábět synteticky. Již nyní je možné malé diamanty vyrobit a je pouze otázkou času, než se začnou vyrábět i velké. Cena diamantů může být znehodnocena. Něčeho podobného se u zlata rozhodně bát nemusíte. Předpoklady ukazují, že zlato má skvěle vykročeno k dalšímu růstu.


HodnoceníZobrazeno: 1410x | 31. březen 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!