verze pro tisk

Ochrana našich finančních prostředků a jistot

Ochrana našich finančních prostředků a jistot

Důležitou součástí každého provozu, který se dennodenně dostává do kontaktu s finanční hotovostí, jsou bezesporu pokladny. V malých obchodech se můžeme setkat s typickými pokladnami, které v podstatě představují větší kalkulačky s tím rozdílem, že veškeré finanční operace fiškálne pokladne zapisují na papírový pruh, díky němuž se poté velmi snadno vede evidence zboží, které je na skladě, v prodejně či již bylo prodáno. V modernějších provozech, které obsluhují mnohem více klientů, se můžeme setkat s pokladnami, které jsou dotykové a uživateli velmi usnadňují práci s nimi.

Díky dotykovým prvkům v monitorech pracuje v současnosti již spousta jiných zařízení. Dříve se používalo dotykové pero, dnes již stačí pouhý dotyk prstu. Snad nejrozsáhlejší oblastí, kde se dotykové monitory či displeje používají, jsou smartphony neboli chytré telefony. V těchto telefonech můžete velmi snadno zahrnout jak běžné osobní data a zábavu, tak zároveň obstaráte například své podnikání. Pokud navíc chcete tyto dvě oblasti odlišit, stačí použít zařízení, kterému se říká jednoduše dual sim . Toto zařízení vám dokáže velmi snadno odlišit osobní a profesní život tím, že jsou na něm uvedena a používána dvě telefonní čísla. Jakmile tedy vidíte o víkendu, že volá někdo na služební telefonní číslo, jednoduše nemusíte hovor přijmout a víte, že nijak neohrožujete své soukromí s rodinou.

Pokud navíc nechcete ohrozit své soukromí a finanční zabezpečení rodiny při jízdě automobilem, je nezbytné, abyste měli uzavřeno povinné zmluvné poistenie , které je ze zákona vyžadováno. Jedná se o soubor ochran proti rizikům spojeným s používáním motorového vozidla. V případě, že způsobíte dopravní nehodu, jsou vám právě z tohoto zmluvného poistenia zaplaceny veškeré škody na majetku ostatních účastníků dopravní nehody. Tyto náklady mohou často dosahovat vysokých cifer, takže zákonná povinnost zřízení pojištění je zcela rozhodně pro dobro věci.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x


Zobrazeno: 1336x | 14. květen 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!