verze pro tisk

Výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitostí za hotové

Máte problémy s exekucí? Potřebujete se rychle přestěhovat, ale prodej vaší stávající nemovitosti uvízl na na nezájmu potenciálních kupců? Nebo potřebujete získat úvěr pro své podnikání, ale nechcete se obracet na klasické banky?

V každém případě vám může pomoci společnost Housing Invest s.r.o.. Moderní, dynamická společnost, jež vám může pomoci v nejrůznějších situacích. Heslo společnosti mluví o tom, že peníze skutečně vyplácí. Firma se totiž skutečně orientuje na poskytování finančních prostředků.

Výkup nemovitostí je určen všem, kteří skutečně potřebují prodat svou stávající nemovitost co nejrychleji. Takto můžete za svůj byt, dům či pozemek až sedmdesát procent tržní hodnoty. Peníze můžete získat i do 48 hodin, společnost se zároveň postará o veškeré právní formality.

Stejně rychlý servis společnost Housing Invest poskytuje v případě vyplácení exekucí . Toto oceníte v případě, že vám akutně hrozí exekuce vaší nemovitosti. V takové situaci dokáže Housing Invest zrušit exekuci a poskytnout vám rychlý úvěr, díky němuž rychle vyřešíte své starosti. Úvěru se vám dostane bez nahlížení do registru, bez měsíčních splátek a prokazování příjmů. Doba splatnosti úvěru je pak jeden až šest měsíců, výše úvěru by ovšem neměla přesáhnout padesát procent tržní hodnoty nemovitosti.

Obdobně mohou služeb této společnosti využít podnikatelé, ti ale mohou ručit majetkem nejen nemovitým, ale i movitým. Výše úvěru by opět neměla přesáhnout padesát procent hodnoty zástavy a na jeho splacení máte až šest měsíců. Takto můžete vyřešit druhotnou platební neschopnost, překlenout výpadek cashflow, nebo třeba zafinancovat rozšíření svého podnikání.

Ať už zkrátka hledáte cokoli – rychlý výkup nemovitostí za hotové , nebankovní úvěr či pomoc s exekucí, je zde pro vás společnost Housing Invest s.r.o., profesionální partner, s nímž vyřešíte nejednu nelehkou situaci.


HodnoceníZobrazeno: 1381x | 27. červenec 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!