verze pro tisk

Housing Invest vám pomůže z dluhů

Housing Invest vám pomůže z dluhů

Hledáte cestu z dluhů? Potřebujete rychlou pomoc exekucí, nebo snad toužíte prodat stávající nemovitost, abyste mohli koupit nějakou jinou? Nebo snad hledáte úvěr pro podnikatele? Ve všech zmiňovaných situacích vám může pomoci společnost Housing Invest s.r.o., jež se orientuje na vyplácení exekucí a výkup nemovitostí za hotové.

Majitelé nemovitosti v exekuci se už nemusejí bát, že brzy přijdou o střechu nad hlavou. Místo toho mohou kontaktovat společnost Housing Invest , jež jim pomůže snadno a rychle jejich problém vyřešit.

Neježe bude stávající exekuce zastavena, společnost navíc takovým majitelům rychle poskytne rychlý úvěr, díky němuž budete moci vyřešit své finanční problémy. Takovýto úvěr získáte bez nahlížení do registru, nutnosti prokazovat měsíční příjem nebo měsíčních splátek. Výše úvěru by ovšem neměla přesáhnout padesát procent tržní hodnoty nemovitosti a na jeho splacení budete mít jeden až šest měsíců. Hlavně ale utečete ze spárů exekutora a váš domov zůstane vaším domovem.

Nabídka služeb společnosti ale nekončí u vyplácení nemovitostí – stejně tak můžete využít nabídky výkupu nemovitostí za hotové. Ať už máte byt, dům či pozemek, společnost HousinInvest jej rychle odkoupí a vy tak budete moci vyřešit své starosti – ať už s rychlým stěhováním, vyplacením exekuce, nebo cokoli jiného. Takto můžete získat až sedmdesát procent tržní hodnoty vaší nemovitosti, přičemž peníze můžete mít na svém účtu během 48 hodin a nemusíte se přitom starat o žádné právní záležitosti.

Ve společnosti Housing Invest zkrátka můžete získat spolehlivého partnera, díky němuž budete moci vyřešit většinu svých finančních problémů, zahnat exekuci, či jen získat peníze na to, co potřebujete. Proto rozhodně stojí za to navštívit webové stránky společnosti housing-invest.cz a kontaktovat pracovníky firmy.


HodnoceníZobrazeno: 1484x | 27. červenec 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!