verze pro tisk

Vyznejte se v investicích

Poohlížíte se po dobré investiční příležitosti? Hledáte kvalitní investiční poradenství BBI společnosti, které bude skutečně záležet na tom, aby vaše peníze skutečně vydělávaly? Můžete využít nabídky společnosti Best Buy Investments, která nabízí poradenství od roku 2007 a má tak bohaté zkušenosti a také dostatek informací o trhu, takže bude opravdu schopná vám poradit.

Konkrétně nabízí tato investiční společnost hned několik služeb – zmiňované investiční poradenství, zhodnocování peněz, obchodování na burze i měnové zajištění.

Ke zhodnocování vašich peněz dochází pomocí portfolia investicí, vytvořeného vám přímo na míru. Společnost se přitom zahrnuje na moderní investiční nástroje, jako jsou dluhopisy , certifikáty a mnoho dalších.

Vedle toho pak společnost nabízí i obchodování na burze – můžete si u společnosti založit individuální účet, který se bude od jiných sběrných účtů lišit třeba v tom, že jeho otevření ani vedení není nijak zpoplatněno, navíc je veden přímo na klientovo jméno. To v praxi znamená, že jen on může disponovat s finančními prostředky na něm vloženými a také je může převádět zpět na běžný účet. Na rozdíl od jiných účtů podobného typu nesdílí finanční prostředky ani pozice v dluhopisech, akciích a jiných cenných papírech. Pomocí sběrného účtu Best Buy Investments se vám tak zpřístupní nejrůznější typy dluhopisů a jiných cenných papírů, se kterými budete moci libovolně obchodovat.

Investice nad 100 000 USD je možno také zajistit do CZK, nemluvě o tom, že společnost nabízí své investiční poradenství svým klientům i široké veřejnosti, aktuální investiční doporučení je možno prostudovat si přímo na webových stránkách Best Buy Investments.

Investiční certifikáty BBI , konvertibilní dluhopisy a další cenné papíry, díky kterým budou vaše peníze jednou výhodně zhodnoceny, jsou tak díky společnosti Best Buy Investments na dosah ruky.


HodnoceníZobrazeno: 1379x | 12. říjen 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!