verze pro tisk

Prodej investičního zlata online

Výhodně investovat dnes můžete i z pohodlí domova. Investiční zlato lze koupit na internetu snadno a rychle. Navíc online nákup sebou přináší mnoho výhod, o které se nákupem v kamenném obchodě připravujete. Nakupujte chytře a ušetřete.

Zlato se obchoduje od pondělí do pátka na burze. Po celou dobu se přou prodávající a kupující o ceně a silnější cenu zlata mění. Z tohoto důvodu je potřeba měnit i cenu zlatých slitků. Prodej online nabízí pravidelnou aktualizaci po pár minutách. Vždy máte zaručenou aktuální cenu zlata . To je velkou výhodou online nakupování. Pokud se rozhodnete ke klasickému nákupu přímo v kamenné prodejně, cena zlata může během vaší cesty stoupnout a vy nakoupíte nevědomky za vyšší cenu. Investice do zlata mohou být jednoduché, stačí nakupovat online.

Menší vs. Větší slitky – hmotnost

Častým problémem je hmotnost zlatých slitků. Na trhu se objevují zlaté cihličky již o váze jednoho gramu. Je nutné podotknout, že v takovém případě se do ceny výrazně projevují výrobní náklady na zpracování investičního zlata a samostatný jeden gram je mnohem dražší než gram například v jedné unci (asi 31 gramů).

K investici je vhodné vybírat od jedné trojské unce výše. Zlaté slitky Argor Heraeus 1 unce jsou známé po celém světě, snadno se směnují a především dobře poslouží jako investice/spoření. Kvalitní investiční slitky nabízí i Münze Österreich.

Pro investici je vhodné vybírat z výše zmíněných společností a zaměřovat se na hmotnost od jedné unce výše. S tímto jednoduchým „pravidlem“ získáte od zlaté investice maximum.


HodnoceníZobrazeno: 2126x | 19. říjen 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!