verze pro tisk

Nejlevnější plyn

Když jsme se stěhovali do nového bytu, nijak jsme neřešili, kolik budeme platit za elektřinu a plyn. Avšak když nám přišla první platba, tak jsme byli překvapení, jak je částka vysoká. Rozhodli jsme se to vyřešit. Nechtěli jsme platit tolik peněz, když to musí být určitě někde levnější. A také že bylo! Když jsem se se známou bavila o tomto problému, tak mi doporučila stránku http://porovnani-plynu.cz . Ta je pro všechny, kteří hledají levnější plyn a elektřinu. Ihned jsem se na to podívala a zaujalo mě kolik je vlastně dodavatelů v naší republice. Některé společnosti se nezaměřují tolik na reklamu, a proto mohou nabídnout i levnější varianty svých služeb.

Jako první jsem našla RWE plyn . Ten jsem dobře znala z reklam, ale také ze zkušeností mých známých. Ti měli s touto společnosti dobré zkušenosti. Není divu, že společnost patří mezi největší poskytovatele elektřiny a plynu. Dokonce v dnešní době elektřinu odebírá okolo 16 tisíc zákazníků. O kvalitní servis se stará více jak 70 tisíc zaměstnanců. Společnost má různé balíčky, které jsou vhodné snad pro každého, takže vlastně každý si tu najde to svoje, co mu bude vyhovovat.

A jak změnit vašeho dosavadního dodavatele plynu ? Některé společnosti vám nabízejí službu, že se postarají o změnu. Jsou, ale i takové, které stále tuto službu zavedenou nemají, a změnu musíte provést vy osobně. Jde především o vypovědění smlouvy s vašim starým dodavatelem. Poté je již vše snadné.


HodnoceníZobrazeno: 1406x | 24. říjen 2012 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

laty

středa, 24. říjen 2012
13:42

laty

Když jsme se rozhodovali, od jaké společnosti brát plyn, taky jsme si pomohli internetovým porovnávačem http://www.uspory.cz/energie/porovnani-nabidek-plynu a je to tak i lepší, protože ono je těch nabídek tolik, že je těžké se v tom orientovat.


posted by: laty (laty(a)seznam.cz) [Odpovědět]