verze pro tisk

Nejrychlejší cesta k podnikání- ready made společnosti

Podnikatelé dnes musejí být hodně obezřetní, důkladní a zejména dostatečně schopní na to, aby se vyhnuli finančním problémům. Na trhu panuje velká konkurence, což je samozřejmě dáno i tím, že zde mohou volně působit firmy ze zahraničí. Aby se podnikatel nedostal do finanční tísně hned v počátcích své podnikatelské činnosti, je nutné co nejrychleji uvést společnost do plného provozu. Ideální příležitostí je k tomu zakoupení ready made společnosti. Díky ní totiž lze začít s podnikáním ihned, aniž by podnikatel musel čekat na vyřízení všech nezbytných formalit, včetně zápisu do Obchodního rejstříku či složení základního kapitálu.

Ready made a.s.

Nejčastěji se dnes v tuzemsku prodávají ready made společnosti s ručením omezeným. Výjimkou však nejsou ani nabídky na ready made a.s. Založení akciové společnosti touto formou je mimořádně snadné. Není potřeba studovat problematiku toho, jak se vlastně a.s. zakládají. Podnikatelé mají vše již připravené, společnost tak může začít fungovat okamžitě. Výhoda spočívá minimálně v tom, že se doba založení a.s. zkrátí o desítky dní. Uvádí se totiž, že průměrná doba zakládání a.s. trvá až 40 dní. Pakliže si však podnikatelé pořídí ready made a.s., bude založení společnosti otázkou maximálně několika hodin.

K ready made a.s. je výhodné si sjednat také výhodné poskytnutí sídla

Kromě samotného nákupu mohou mít ready made a.s. i další výhody. V jejich případě je totiž nabízeno třeba i poskytnutí sídla, přičemž se může jednat i o virtuální sídlo společnosti, díky němuž společnost získá adresu na velmi atraktivním místě v Praze či některém dalším velkém městě v České republice.

Ready made a.s. a poskytnutí sídla nabízí společnost Firmus a.s. Ready made a.s. a s.r.o. nabízí za velmi výhodných podmínek, stejně tak lákavá a finančně výhodná může být pro podnikatele také její nabídka na poskytnutí sídla, které je pro společnosti v ČR jednou ze základních podmínek pro podnikání.


HodnoceníZobrazeno: 1275x | 19. prosinec 2012 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!