verze pro tisk

Účetní software KelWIN: snadná správa účetnictví pro firmy i živnostníky

Firmy a soukromí podnikatelé mají ze zákona povinnost vést účetnictví, respektive v případě fyzických osob daňovou evidenci. Pakliže je subjekt dostatečně aktivní, může být účetnictví poměrně složité a je třeba k němu používat speciální programy, jinak by se vedení účetnictví člověk velmi snadno mohl ztratit. V moderní době je nejvýhodnější využívat počítačový účetní software.

Díky účetnímu programu budete mít v účetnictví přehled a pořádek

Potřebujete-li pro svoji firmu či podnikání kvalitní účetní software, který by vám zjednodušil a zrychlil vedení účetnictví a další související problematiku, pořiďte si účetní program KelWIN. Ten je velmi příjemný, a to nejen co se týče moderní grafiky. Dokážete jej ovládat snadno, stačí se jen s programem seznámit a během chvilky s ním můžete začít pracovat. Účetní software KelWIN vás zbaví problémů s vedením účetnictví, evidencí přijatých a vydaných faktur, evidencí majetku, ale také při pohybech s financemi, personalistikou či mzdovou agendou. Jde o velice chytrý a intuitivní program, který se hodí jak pro drobné živnostníky, tak i pro menší či větší firmy, jejichž účetnictví je daleko obsáhlejší a logicky také složitější. Stačí si vybrat konkrétní variantu produktu, účetní software KelWIN je totiž nabízen ve třech základních verzích - pro malé firmy, pro středně velké firmy a pro velké firmy s velkým objemem dat.

KelWIN na dva měsíce zdarma

Abyste nekupovali pověstného „zajíce v pytli“, máte možnost vyzkoušet si tento účetní program zdarma. V demoverzi, kterou můžete bez jakékoliv investice používat až dva měsíce, zjistíte, jak tento účetní software funguje, jaké jsou jeho přednosti či nedostatky. Kromě demoverze si však máte šanci vyzkoušet i plnohodnotnou verzi, stačí se registrovat na portále keloc-software.cz.

Komerční sdělení

Foto: keloc-software.cz


HodnoceníZobrazeno: 1295x | 23. leden 2013 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!