verze pro tisk

Finančně nákladnou záležitostí se dnes stávají mnohé rozvody

Finančně nákladnou záležitostí se dnes stávají mnohé rozvody

Finanční situace se u mnoha lidí v poslední době hodně zhoršila. Je to důsledkem neustálého zvyšování služeb, plateb souvisejících s bydlením, zdražuje se zkrátka vše, ovšem platy nerostou tak rychle. Reálná mzda roste pomalu i vzhledem k inflaci. Finanční potíže si však mnozí z nás doslova vyrábějí sami tím, že si berou nevýhodné půjčky. Velkým zásahem do vašeho rozpočtu se ale mohou stát i zdánlivě nesouvisející záležitosti. Jednou z nich je rozvod manželství.

Rozdíly v cenách za poradenství a právní služby u sporných a nesporných rozvodů mohou být značné

Cena rozvodu rozhodně není nezanedbatelná, a to zvláště tehdy, jedná-li se o rozvod, který je komplikovanější. Pakliže se na ukončení manželství dohodnete bez problémů, nemáte příliš velký společný majetek, ani nemáte děti, pak vás rozvod vyjde maximálně na několik tisíc korun v závislosti na tom, jak drahého advokáta si najmete.

V případě, že však rozvod manželství provázejí spory o majetek, případně nejde o dohodu o ukončení manželství, nebo se spory týkají péče o děti, je cena rozvodu zákonitě v jiných hodnotách, takovýto rozvod manželství vás klidně může stát i desítky tisíc korun. To by vás ale nemělo trápit ve chvíli, kdy vám jde skutečně o hodně a v případě špatného zastupování či nekvalitního poradenství byste také klidně mohli zcela zbytečně přijít o víc majetku, než je zdrávo.

Nejlevnější cena rozvodu je tehdy, není-li zde žádný spor

Pro levný rozvod manželství obecně platí, že čím je méně majetku a sporů mezi manželi, tím rychleji lze celý proces rozvodu vyřídit. Díky menšímu počtu potřebných právních úkonů, které je nutné vykonat, vás rozvod nestojí tak velké množství finančních prostředků. Ne vždy je ale samozřejmě možné provést takzvaný nesporný rozvod, kdy celé řízení probíhá bez potíží.

Před prvními kroky, které souvisejí s rozvodem manželství, je v každém případě dobré se poradit s odborníky. Za konzultaci, během níž se dozvíte postup rozvodu, dnes zaplatíte u solidní společnosti zhruba kolem 2 tisíc korun. Konzultací při sporných rozvodech bude jistě zapotřebí více, pak je obvykle možné si domluvit lepší ceny v přepočtu na jednu takovou konzultaci.

Odborná pomoc při rozvodu manželství

Nevíte-li na koho se obrátit v případě, že potřebujete poradenství ohledně rozvodu manželství a zároveň chcete zjistit přibližnou cenu rozvodu, obraťte se na postál hladkyrozvod.cz. Zde vám poradí, jak co nejlépe a nejlevněji překonat tuto obtížnou životní situaci.


HodnoceníZobrazeno: 1325x | 6. květen 2013 | Rady a postupy | comments: 1


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

4zjgsWnHva

středa, 28. květen 2014
16:44

S tak malfdm panelem jsem začal. Možne1, že ho časem vfdměnedm za 10W, ale asi to bude zbytečne9 vzhdelem k mfdm potřebe1m. Syste9m byl konstruove1n s ohledem na co nejmenšed vlastned spotřebu ( nevyre1bedm elektriku abych ji spotřeboval ote1čenedm ), což se mi povedlo, protože mezi ote1čenedmi je spotřeba te9měř nulove1. Trvale nape1jeny jsou jen digite1lned hodiny, ktere9 majed odběr několik mikroampe9r. Motor je vlastně na 24V DC a provozove1n na 12V bere asi 60mA ! Prvned převodovka je planetove1 a byla souče1sted motoru. Druhe1 je šnekove1 samosvorne1 a ze1věrečnfd převod jsem sestavil z ozub. kol, tak by se vfdstupned hředdel otočilasi za 90 sekund. Nehrozed pak, že by rychlfdm ote1čenedm tracker přejel optickou mezeru. Konstrukce je bytelne1 proto, že vedtr rozbije všechno.


posted by: 4zjgsWnHva (ygqocc855(a)outlook.com) [Odpovědět]