verze pro tisk

Jak na nejlevnější povinné ručení a cestovní pojištění?

Jak na nejlevnější povinné ručení a cestovní pojištění?

Trápí vás neustálé platby všemožných složenek, po nichž vám nezbývá mnoho peněz na živobytí? pak je třeba se snažit o to, abyste platili pokud možná co nejméně. Mezi nezbytné platby, které vás „vysávají“, patří také povinné ručení. To je nutné platit ve chvíli, kdy máte vlastní motorové vozidlo, které je evidováno v registru vozidel.

Jak na povinné ručení vozidel, aby vás finančně příliš nezatěžovalo? Především si uvědomte, že je dnes na trhu celá řada pojišťoven, které tento typ pojištění zajišťují. Díky široké nabídce a konkurenci tak máte možnost si vybrat produkt, který vám bude sedět co do služeb, ale také ohledně finanční náročnosti.

Kde a jak zjistit levné povinné ručení

Pokud si chcete sjednat levné povinné ručení, využívejte portály, na nichž je možné provést srovnání jednotlivých nabídek, které se týkají tohoto druhu pojištění. Tím předejdete situaci, kdy byste se upsali společnosti, jíž budete za povinné ručení platit zbytečně velkou sumu.

Tímto způsobem se pak dá na povinném ručení ušetřit až několik tisíc korun ročně, což je jistě nezanedbatelná částka. Navíc se takto dá sjednat povinné ručení rychle a bez toho, aniž byste museli chodit na pobočku vybrané pojišťovny.

Sjednání levného cestovního pojištění

Podobný princip lze využít i pro další typy pojištění, včetně cestovního pojištění Cestovní pojištění sice není povinné, nicméně je rozhodně praktické si jej sjednat před tím, než odjedete na dovolenou do zahraničí, případně jen někam v tuzemsku. Srovnání cestovního pojištění vám během chvíle zjistí, u jaké společnosti jej můžete sjednat nejvýhodněji.


HodnoceníZobrazeno: 1141x | 9. listopad 2013 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!