verze pro tisk

Koupě ready made společnosti vám ušetří čas a peníze

Koupě ready made společnosti vám ušetří čas a peníze

Máte dobrý podnikatelský plán a chcete si za jeho účelem výhodně založit vlastní společnost? Pak využijte možnosti pořídit si ready made s.r.o. Ta vám výrazně usnadní začátky podnikání, a to hned z několika důvodů.

Co vás čeká při založení společnosti vlastní cestou

Založit si vlastní firmu není jen tak. Počítejte s tím, že musíte oběhnout spoustu úřadů a vyřídit zde všechna potřebná povolení, provést zápis do Obchodního rejstříku a krom jiného také vložit základní kapitál. Ten v případě s.r.o. činí 200.000 Kč. Už samotné založení firmy je tak časově i finančně nákladnou záležitostí.

Jaké výhody přináší koupě ready made společnosti

Pakliže využijete nabídky firmy, která poskytuje prodej společností s.r.o. v takzvané ready made podobě, pak můžete začít podnikat prakticky ihned. Ready made jsou výhodné i v tom, že mají plně splacený základní kapitál. Byly založeny výhradně k tomu, aby došlo k jejich následnému prodeji zájemcům.

Prodej firmy s.r.o. funguje velmi jednoduše. Stačí si v nabídce prodejce zvolit příslušnou společnost a kontaktovat zástupce firmy. Další záležitosti jsou pak už otázkou několika hodin. Jménem zakoupené firmy pak můžete začít podnikat ještě týž den, kdy dojde k podpisu smlouvy o prodeji.

Firmus a.s. nabízí s.r.o. na prodej

Ready made společnosti nabízí Firmus a.s. V její nabídce najdete celou řadu s.r.o. na prodej, které mají splacený základní kapitál a splňují i všechny další náležitosti, jež jsou stanoveny zákonem.

Díky tomu se prakticky o nic nemusíte starat. Jde o nejjednodušší způsob, jak zahájit podnikatelskou činnost. Více informací o prodeji společností s.r.o. od Firmus a.s. naleznete na webových stránkách firmus.cz. U jednotlivých nabídek nechybí ani ceník. Ready made společnosti vás v tomto ohledu nevyjdou nijak zvlášť draze, jejich ceny se u zmíněného prodejce pohybují už kolem 20.000 Kč.

Komerční sdělení

-fil-


HodnoceníZobrazeno: 1155x | 12. listopad 2014 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!