verze pro tisk

Chystáte se podnikat v oblasti půjček? Založte si společnost bez zbytečné námahy

Chystáte se podnikat v oblasti půjček? Založte si společnost bez zbytečné námahy

Podnikání v oblasti půjček patří mezi vysoce atraktivní. Lidé si zkrátka nikdy nepřestanou půjčovat. Pokud se i vy chystáte vstoupit na trh s půjčkami a chcete být u případných klientů náležitě věrohodní, rozhodně si musíte založit minimálně s.r.o. Dále je vhodné mít k dispozici kvalitně vybavenou kancelář. Poradím vám, jak obojí vyřešit rychle a bez starostí.

Rychlé založení společnosti

Máte už připravený business plán a chcete co nejrychleji rozjet činnost? Pak zapomeňte na to, že si firmu založíte svépomocí. Trvá to zbytečně dlouho, v případě s.r.o. řádově až 8 týdnů. To pro vás může být přílišné zdržení, kterého jistě ráda využije konkurence.

Daleko rychlejšímu způsobem je založení společnosti externí firmou. Dáte jí plnou moci k tomu, aby společnost založila za vás. Vy tak nemusíte složitě obíhat úřady a shánět povolení a dokumenty. Zajistí i zapsání firmy do obchodního rejstříku a veškerý právní servis. Zkrátka vše, co je nutné ke splnění zákonných podmínek při zakládání společností v České republice.

Tuto možnost nabízí v tuzemsku společnost Scott & Weber. Kromě založení s.r.o. pomáhá rovněž i se zařízením akciových společností. V rámci svého portfolia nabízí také ready made, což jsou předzaložené společnosti připravené k okamžitému odkupu.

Zajištění sídla

Na trhu s půjčkami u nás fungují desítky, ba dokonce možná stovky společností. Mnoho z nich ale nepatří zrovna k důvěryhodným. Mimo jiné z toho důvodu, že nemají reálné sídlo, skutečnou kancelář, kde by působily. Klienti je pak jen těžko dohledávají při případných potížích.

Proto si při založení společnosti pronajměte skutečnou kancelář. Ideálně v hlavní městě. Pražské adresy totiž obecně vzbuzují nejvíce důvěry.

I v tomto ohledu vám pomůže společnost Scott & Weber, jež nabízí pronájem kanceláří Praha v atraktivních business centrech ve středu města. Jedná se o plně zařízené prostory, které můžete začít využívat ihned po podpisu smlouvy. Nemusíte pořizovat žádný vlastní nábytek, zajišťovat internetové a telefonní připojení. Nestaráte se dokonce ani o poplatky za energie, které jsou již zahrnuty přímo v ceně pronájmu.

Podnikání v sektoru půjček je vzhledem k velké konkurenci dosti náročné. I díky detailům typu pronájmu kanceláře v centru Prahy můžete na tomto trhu obstát.

Foto: scottweber.cz

-gia-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1018x | 5. červenec 2015 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!