verze pro tisk

Jak se vyhnout stresu při splácení půjčky?

Jak se vyhnout stresu při splácení půjčky?

S každou půjčkou, kterou si vezmeme může nastat situace, kdy nejsme schopni uhradit splátku včas, případně na ni zapomeneme. Včasným řešením svých finančních problémů se vyhnete stresu při splácení půjčky. Jednou z možností je vzít si půjčku bez poplatků za půjčení.

První půjčka zdarma a bez navýšení je určena pro ty, kdo si sjednají půjčku poprvé a online. Poskytuje ji hned několik společností, které nabízejí malé půjčky do výplaty. Půjčit zdarma a bez navýšení je možné až 8 000 kč. Podmínkou je nepřekročit tuto maximální částku a peníze vrátit v řádném termínu. Pokud si požádáte o prodloužení půjčky, pak o tuto výhodu příjdete a musíte zaplatit poplatky za poskytnutí půjčky. Aby jste se vyhnuli stresu při splácení půjčky, nepodepisujte směnky a půjčujte si od ověřených společností, které nežádají poplatky předem a nemají vysoké úrokové sazby. Pokud je součástí smlouvy rozhodčí doložka, vždy se s ní řádně seznamte. Máte hodně půjček a pomalu nezvládáte splácet? Zvažte, zda není na čase dohodnout si konsolidaci půjček. Sloučením do jediné splátky si ušetříte nejen peníze, ale i mnoho starostí.

Vybrat si půjčku bez poplatku můžete pomocí půjčky před výplatou. Porovnat můžete půjčky online bankovní i nebankovní, zdarma nebo bez registru. Srovnání půjček nabízí ověřené produkty, je rychlé, zdarma a nezávazné. Díky správnému výběru půjčky už nemusíte stresovat při splácení půjčky. Krátkodobá půjčka není vhodná na úhradu jiných splátek půjček. V případě, že využijete nabídku první půjčky zdarma od více společností, je potřeba půjčovat si zodpovědně, aby nedošlo k vašemu předlužení. Srovnávání půjček je zdarma a probíhá velmi rychle. Díky pár minutám si můžete ušetřit nervy z výběru a posléze splácení půjčky.

Pokud nastane situace, že nejste schopni včas zaplatit splátku, měli by jste vědět, jak máte u konkrétní společnosti postupovat. U krátkodobé půjčky je možné si prodloužit za menší poplatek lhůtu o dalších třicet dní. Půjčky online je potřeba vybírat s rozmyslem. Předejdete tak mnoha problémům se splácením půjčky.

Stresu se zbavíte také pojištěním proti neschopnosti splácet. V případě, že onemocníte nebo příjdete o práci, uhradí za vás určitý počet splátek pojišťovna. Pojistné hradíte zároveň se splátkou, proto je mírně navýšená. Půjčku vybírejte také podle počtu splátek. Čím déle budete půjčku splácet, tím budou jednotlivé splátky nižší. Pokud se vám sníží příjem, předejdete tak problémům se splácením. Včasným řešením svých finančních problémů lze předejít mnoha komplikacím a nepříjemnostem. Pokud nezaplatíte několik splátek, jste zavedeni do registru dlužníků, což může způsobit problémy v budoucnu například se získáním hypotéky.

-sza-


HodnoceníZobrazeno: 913x | 9. říjen 2015 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!