verze pro tisk

Profi CZ: Vyřeší za vás problém s vymáháním dluhů

Profi CZ: Vyřeší za vás problém s vymáháním dluhů

Půjčovat lidem peníze je vždy do značné míry rizikovou záležitostí. Nikdy nevíte, jak se konkrétní osoby ke splácení svých závazků postaví. V případě, že máte potíže s dlužníky a nemůžete od nich vymoci peníze, pomůže vám Profi CZ.

Vymáhání pohledávek už od jednotek tisíc korun

Profi CZ je společností, která již řadu let pomáhá firmám s vymáháním dluhů, a to od několikatisícových částek až po milionové sumy. Obrátit se na ní můžete i v případě, že vám dlužník v řádném termínu nezaplatil třeba pouhých 5 tisíc korun.

K vymáhání pohledávek je zapotřebí přistupovat důkladně. Ne každá firma má prostředky k tomu, aby ztrácela čas obtelefonováním klientů, případně dokonce jejich osobním naháněním. Právě proto jsou služby, které nabízí zmíněná společnost, velmi žádané.

Osobní vymáhání dluhů je účinné a rychlé

Po úvodním kontaktu, kdy firmě svěříte podklady, dojde ke kontaktování dlužníka. Profi CZ klade důraz především na osobní kontakt. Z vlastních zkušeností totiž společnost ví, že dlužníci při osobním kontaktu zaplatí ochotněji nežli po telefonních či dopisových urgencích.

Firma vám pomůže s podáním návrhu na exekuci

Pakliže ani osobní vymáhání pohledávek nepomůže, bude muset na řadu přijít návrh na exekuci. I jeho podáním vám společnost Profi CZ ráda pomůže.

Návrh vždy musí splňovat jasně definované parametry, které jsou stanoveny příslušnými právními normami. V případě, že by některý z nich chyběl, mohl by celý návrh na exekuci soud zamítnout z formálních důvodů. Společnost Profi CZ má pro tyto účely k dispozici zkušené zaměstnance a spolupracovníky, kteří se se správnou formou návrhu hravě vypořádají.

U zmíněné společnosti si můžete požádat o pomoc nejen při vymáhání finančních dluhů, ale také kupříkladu v okamžiku, kdy má nějaká firma vůči vaší neuhrazené faktury. Tento jev je v poslední době poměrně častý a firmy si s ním nevědí rady. Přitom se stačí obrátit právě na společnost typu Profi CZ.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 1518x | 23. duben 2016 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!