verze pro tisk

Servis 24

Servis 24

Servis 24 je označení pro přímé bankovnictví České spořitelny. Díky němu mohou klienti České spořitelny obsluhovat svůj účet prakticky 24 hodin denně.

Servis 24 je především velmi přehledný pro uživatele

Servis 24 je přehledný a jednoduchý a svůj účet prostřednictvím této služby mohou klienti ovládat buď přes mobilní telefon, anebo díky internetu. Servis 24 je velmi dobře zabezpečenou službou, u které se její uživatelé nemusejí bát, že bude s jejich financemi nakládáno jinak, než oni sami chtějí. Z bezpečnostních prvků jmenujme například již jen autentické klientské jméno a heslo, které je jedinečné a má ho pouze majitel účtu. Jinak je Servis 24 vybaven například ještě klientským certifikátem a dalšími prvky nejvyššího stupně zabezpečení. Klient, který se k účtu přihlásí přes klientské číslo a heslo, bude mít na výběr z mnoha služeb, jež Servis 24 nabízí.

Servis 24 a jeho služby

Když budeme některé z těchto funkcí jmenovat, tak na prvním místě je kompletní obsluha osobního účtu. Zákazník České spořitelny si bude moci bez problémů zjistit, kolik peněz má na účtu a jaké byly pohyby na tomto účtu za určité období. Díky perfektně vyřešenému kalendáři si lze najít, kdy proběhly nějaké platby a kdy naopak účet zaznamenal příjmy. Díky Servisu 24 lze také ovládat účet posíláním různých plateb, a to jak těch jednorázových, tak i trvalých.

Další online internetové bankovnictví:

GE Money Internetbanking

Poštovní spořitelna Internetbanking

Servis24 Internetbanking

Přihlášení Servis 24

GE Money Bank internet banka


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 3876x | 9. březen 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!