verze pro tisk

Kreditní karta je stále naší nezbytnou součástí

Kreditní karta je stále naší nezbytnou součástí

Jistě jste si již zvykli na placení prostřednictvím platebních karet různých společností. Co byste ale řekli na to, že si určité společnosti budou za vámi uskutečněnou platbu pomocí kreditní karty účtovat určitá procenta k samotné platbě? Popravdě řečeno se s těmito situacemi již můžeme potkat. Mnohé z nás dnes již nepřekvapí zhola nic, takže ani tento trend, který se začíná objevovat není ničím, co by nám nakonec vyrazilo dech.

Platba kreditní kartou se může prodražit

V některých restauracích začíná docházet k tomu, že si tyto podniky účtují procenta k platbě pomocí karty. Tato poněkud netradiční záležitost se začíná pomalu, ale jistě rozmáhat, a tak člověk začne přemýšlet o tom, jestli se nemá vrátit zpět k placení pomocí mincí a bankovek. Platební karty v této situaci vlastně jakoby začínají pozbývat smyslu a placením pomocí nich bychom začali pouze prodělávat.

Kreditní karta nám zjednoduší život

Je pravda, že bychom ale tyto restaurace spočítali na prstech jedné ruky a možná by nám i zbylo. Je velmi pravděpodobné, že se dokonce i sami zákazníci začnou bránit, nehledě k tomu, že v zájmu bankovních společností rozhodně není, aby jim lidé vraceli jimi vydané karty s tím, že za platbu jimi musí ještě dát další peníze. V oběhu je v České republice velká spousta platebních karet, které používá obrovské množství lidí. Jako příklad lze uvést třeba kreditní karty MasterCard, Visa a další. Zákazníci si stále mohou vybrat tu nejvýhodnější! Rozhodně se není třeba bát, že při dnešním použití platebních karet dojde k jejich jakémukoli omezení.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x


Zobrazeno: 1861x | 6. duben 2010 | Rady a postupy | no comments


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!