verze pro tisk

Přihlášení ke službě servis 24

Přihlášení ke službě servis 24

Přihlášení ke službě Servis 24 není nikterak složitou záležitostí. Probíhá však u různých služeb Servisu 24 rozdílně. Záleží tedy čistě jen na vás, kterou ze služeb využíváte. Pokud máte raději konverzaci po telefonu, určitě raději zkusíte Telebanking. V opačném případě pro vás bude lepší, když raději půjdete do internetové aplikace, která sebou přináší ohromné množství výhod. K aplikaci Servis 24 Internetbanking se můžete přihlásit kdykoliv budete potřebovat, což vám bude jistě vyhovovat.

Servis 24 Telebanking

U služby Servis 24 Telebanking je první přihlášení uskutečněno potom, co dojde k identifikaci a ověření uživatele. Po vytočení telefonního čísla 844 11 11 44 budete postupně vyzváni k tomu, abyste zadali klientské číslo, heslo pro Telebanking složené ze tří náhodných znaků a potom požadované znaky z bezpečnostního kódu. Telefonická konverzace vám nakonec vynese vše, co moderní služby České spořitelny nabízejí. Nemusíte tak trávit čas na pobočce, vše vyřídíte z poklidu svého domova.

Servis 24 Internetbanking

První přihlášení k aplikaci Servis 24 Internetbanking probíhá velmi podobně, přičemž budete hned na počátku vyzvání k tomu, abyste zadali klientské číslo a heslo pro Telebanking. Poté zadáte ještě čtyři znaky z požadovaného kódu následně nové heslo pro Internetbanking. Jestliže klient zadal na pobočce aktivaci přihlašovací SMS, tak bude vyzván po zadání klientského čísla a hesla k zadání přihlašovacího SMS kódu. Službu Servis 24 Internetbanking si můžete nechat ale také kompletně aktivovat na kterékoli pobočce České spořitelny. Druhé přihlášení je již velmi jednoduché a spočívá v pouhé zadání klientského čísla a aktuálního hesla.

Heslo u Servis 24 Internetbanking měňte často

Slovo aktuální napovídá, že heslo je třeba pravidelně měnit z hlediska bezpečnosti. Servis 24 GSM Banking se aktivuje na po návštěvě pobočky a získání bankovního kódu PUK. Aplikace se následně aktivuje díky Telebankingu. Při vstupu musíte zadat bankovní PIN.

Navštivte také podobné články:

GE Money Internetbanking

Internet banka

Servis 24

Poštovní spořitelna Internetbanking

Servis24 Internetbanking

GE Money Bank internet banka


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


Zobrazeno: 30295x | 12. duben 2010 | Rady a postupy | comments: 5


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Ján HUBER

úterý, 12. červenec 2011
08:22

Už se snažím asi hodinu o přihlášení-druhé přihlášení, ale marně. Proč? Okno pro vstupní data je ZAMRZLÉ. Takže taková služba je k ničemu!!!!!Ing. Ján HUBER


posted by: Ján HUBER (jan.huber(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Jiří Sadílek

středa, 3. srpen 2011
23:29

Nemohu se dostat na svůj účet,dříve to šlo bez problémů,proč to nejde???Čekám na odpověď.Jak to jednoduše udělat?Ještě nedávno stačilo zadat : servis 24 a bylo to!!!


posted by: Jiří Sadílek (sadilekplasy(a)centrum.cz) [Odpovědět]

tomas

sobota, 24. duben 2010
17:49

nefunguje me v mobilu GSM bangink a jak zjistim na internetu zustatek na ucte dik


posted by: tomas (tomas.abrham(a)seznam.cz) [Odpovědět]

webmaster

neděle, 25. duben 2010
08:16

Zůstatek na svém účtu budete schopni jedině na internetu skrze službu Servis 24, heslo a vaše přihlašovací číslo vám dají na vaší pobočce České spořitelny.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 09.05.2010 ve 10:15:44


posted by: webmaster [Odpovědět]

jana vídenská

pondělí, 11. únor 2013
18:19

Opravdu neskutečné!!! nemohu se dostat na svůj účet! složité, překombinované a jinde tak snadné. Asi změním banku. JANA


posted by: jana vídenská (j.videnska(a)centrum.cz) [Odpovědět]