Cetelem

CetelemAkciová společnost Cetelem ČR patří k největším nebankovním institucím, které se zabývají poskytováním spotřebitelských úvěrů. Na našem trhu působí více než deset let a za tu dobu se stala stabilní společností v oblasti nebankovního financování. Svým zákazníkům nabízí mnoho produktů a služeb ve finanční sféře.

Společnost má sídlo v Praze, pobočky jsou v Ústí nad Labem, Brně a Ostravě. Nejdůležitější věcí pro společnost jsou samozřejmě klienti. K těm se snaží Cetelem přistupovat zodpovědně a nabízet produkty, které lidé opravdu potřebují. Za zdroj informací pro tvorbu produktů slouží často studie a marketingové průzkumy. Společnost Cetelem ČR je dceřinou společností francouzské banky Cetelem S.A. Skupina nyní působí v 27 zemích na celém světě a snaží se stát nejvýznamnějším evropským poskytovatelem spotřebitelských úvěrů.

Zobrazeno: 4317x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | no comments

Cofidis

CofidisSpolečnost Cofidis zná asi každý, minimálně z televize či jiných médií. Cofidis je nebankovní společnost, která se zabývá úvěry. Majoritním vlastníkem je skupina CARMEN, v níž je zastoupena i jedna z nejvýznamnějších evropských bank a minoritním vlastníkem je pak skupina, jež sdružuje společnosti, které se specializují na prodej produktů a finančních služeb, které jsou poskytovány tzv. na dálku.

Zobrazeno: 4764x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | comments: 2

Essox

EssoxEssox s.r.o. je další nebankovní institucí působící na českém finančním trhu. Společnost se těší podpoře nadnárodní finanční skupiny Société Générale, která působí ve více než 77 zemích světa. Essox s.r.o. je dceřiná společnost Komerční banky a.s. a francouzské SG a nabízí na finančním poli mnoho zajímavých produktů. Společnost na českém trhu působí již pět let a hlavním cílem je klientovi vybrat správnou úvěrovou strategii a řešení jeho finanční situace. K hlavním produktům společnosti patří splátkový prodej, dále Essox poskytuje spotřebitelské úvěry nebo vám zřídí kreditní kartu, se kterou nebudete potřebovat hotovost.

Zobrazeno: 19417x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | no comments

Home Credit

Home CreditSkupina Home Credit je součástí mezinárodní finanční skupiny PPF. Tato společnost se zaměřuje na spotřebitelské financování, konkrétně na spotřebitelské a revolvingové úvěry. Společnost Home Credit vám může pomoci hned v několika ohledech. Jednak vám může půjčit hotovost, může vám zprostředkovat nákup na splátky a také vám může pomoci s nákupem auta na splátky.

Na nebankovní společnost se můžete obrátit kdykoli, měli byste zde ale počítat s vyšším úrokem, než je tomu u velkých bankovních domů. Výhodou také je, že půjčka Home Credit nenahlíží do klasického registru dlužníků, nýbrž do registru Solus. Jeho výhodou je to, že na rozdíl od klasického registru dlužníků shromažďuje pouze negativní informace o klientech, kteří neplatí. Pokud jste bezproblémový klient, své závazky platíte včas a žádný záznam zde o vás není, pak společnost Home Credit nemá důvod vám nepůjčit, stačí si jen vybrat některý z produktů.

Zobrazeno: 3850x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | no comments

Profi Credit

Profi CreditSpolečnost Profi Credit Czech, a.s. působí na českém trhu od roku 1994, kdy se pod jiným názvem orientovala spíše na obchod s nemovitostmi. Od roku 2000 se zaměřuje výhradně na finanční služby a poskytuje půjčky a úvěry soukromým osobám, které nepodnikají. Později svou působnost společnost rozšířila i na podnikatele a firmy.

Tato společnost své produkty nabízí prostřednictvím úvěrových poradců, kteří navštěvují své klienty, u nás jich působí asi jeden tisíc a každému klientu se snaží nabídnout to nejlepší. Společnost Profi Credit Czech, a.s. je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group působící v pěti zemích Evropy. Profi Credit je členem České leasingové a finanční asociace, která se podílí na přípravě právních předpisů, které souvisejí s nebankovními finančními produkty a také s postavením společností, které poskytují leasing, spotřebitelské úvěry a splátkový prodej.

Zobrazeno: 4361x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | comments: 1

Provident Financial

Provident FinancialProvident Financial s.r.o. působí na českém finančním trhu od roku 1997. Jedná se o britskou firmu s více než stoletou tradicí. Cílem společnosti je být předním poskytovatelem jednoduchých, poctivých a transparentních finančních produktů a služeb. Půjčky Provident Financial jsou specifickým produktem, který je zaměřen spíše na občany s nižšími a podprůměrnými příjmy.

Jednoduchost a srozumitelnost nabízených produktů se odráží i ve smlouvě o půjčce a smluvních podmínkách. Ve smlouvě je uvedeno vše podstatné, tedy jakou částku klient získá, kolik činí poplatek, jakou částku klient zaplatí a v kolika týdenních splátkách po jakých sumách.

Další výhodou, krom srozumitelnosti je to, že klient může od smlouvy o půjčce do sedmi dnů od uzavření smlouvy odstoupit bez udání důvodu. Stačí, když se klient v sedmidenní lhůtě dostaví na do pobočky s vyplněným formulářem a vypůjčenou částkou a vrátí přesně tolik, kolik si vypůjčil bez jakýchkoli poplatků.

Zobrazeno: 4715x | 17. srpen 2009 | Nebankovní půjčky | comments: 2
«« | « | Strana 55 z 55